НОВОСТИ
Безкоштовний майстер - клас від Ганни Йокіч САЙКЛ!

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ!!!

У СУБОТУ 17 ЛИПНЯ об 11.00

на безкоштовний майстер - клас від Ганни Йокіч

«САЙКЛ» 

 

Місце проведення: Домінант GRAND

Запрошуємо всіх бажаючих!

У неділю 6 червня об 11.00 на безкоштовне відкрите заняття з Діаною "Kids Pole Sport". Мысце проведення : Домінант Люкс

Це спеціальний напрям, створений для дітей ц віці від 5 до 16 років. Це одночасно акробатика та гімнастика , розвиток скелетного і м"язового  каркасу, розтяжка і танці , разом з цим прекрасне почуття ритму і впевненність в собі , яка так необхідна в спілкуванні з однолітками! Заняття  Kids Pole Sport - це прекрасна можливість організувати дозвілля дитини, направити його бурхливу енергію у правильне русло.

Наши залы

В каком районе г. Херсона Вы бы хотели еще видеть наш клуб? (Нам очень важно Ваше мнение!)
Голосовать Архив голосований

Вакансии

1. На постоянную работу требуется фитнес-инструктор по направлениям танцы для взрослых, стрип-пластика, гоу-гоу, инструктор по пилону. Для записи на собеседование заполните форму обратной связи форму обратной связи!

2. На постоянную работу требуется администратор, ЗП при собеседовании! Для записи на собеседование заполните форму обратной связи!

3. На постоянную работу требуется инструктор по фитнесу в Доминант Lux! Для записи на собеседование заполните форму обратной связи!
4. На постоянную работу требуется инструктор по йоге! Для записи на собеседование заполните форму обратной связи!
5. На постоянную работу требуется инструктор в тренажерный зал! Для записи на собеседование заполните форму обратной связи!
Личный кабинет