НОВОСТИ
Запрошуємо всіх бажаючих!

У неділю 6 червня об 11.00 на безкоштовне відкрите заняття з Діаною "Kids Pole Sport". Мысце проведення : Домінант Люкс

Це спеціальний напрям, створений для дітей ц віці від 5 до 16 років. Це одночасно акробатика та гімнастика , розвиток скелетного і м"язового  каркасу, розтяжка і танці , разом з цим прекрасне почуття ритму і впевненність в собі , яка так необхідна в спілкуванні з однолітками! Заняття  Kids Pole Sport - це прекрасна можливість організувати дозвілля дитини, направити його бурхливу енергію у правильне русло.

Запрошуємо всіх бажаючих!

У неділю 30 травня об 11.00 на безкоштовний майстер клас з Бартєнєвой Марією" Функціональний Тренінг" Місце проведення : Домінант Люкс 

Функціональний Тренінг- це система вправ, котра включає тренування всього тіла. Під час заняття особливу увагу буде преділено тренуванню абсолютно всіх груп м"язів.

При інтенсивному залученню та повторюванню зв"язок відбувається максимальне жирозжигання. Також функціонал розвиває рівновагу , гнучкість та координацію руху. Саме функціональне тренування націлене на розвиток глибоко лежачих м"язів -стабілізаторів. На цілий день Ви отримаєте бодьорий настрій , відмінне почуття та заряд енергії. 

 

Наши залы

В каком районе г. Херсона Вы бы хотели еще видеть наш клуб? (Нам очень важно Ваше мнение!)
Голосовать Архив голосований

Ларин Владимир

Ларин Владимир
<p>Инструктор IV категории</p> Тренинг в тренажерном зале
Вечерний инструктор в Доминант Business

Бодибилдинг, фитнес и силовые тренировки

Опыт работы - с 2004г.

Работа с клиентами:

  • Составление оздоровительных программы, общеукрепляющих,  для набора веса и похудения, индивидуальных программ, учитывая особенности каждого клиента.  
  • Коррекция фигуры для девушек.
  • Специальные программы для подростков.
  • Осуществляется постоянная работа с каждым клиентом, отслеживаются замеры параметров тела и силовых результатов.
  • Консультации по корректировке режима питания.
  • Подбор спортивных добавок и консультации по их применению.
  • Особенный подход к каждому клиенту.

 

 Участник семинара по спортивному питанию и фитнесу, организованный официальным поставщиком спортивного питания в Украине, фирмой ''Fitness Factor'' (осень 2012). Сертифицирован по данной теме семинара: "Спортивное питание в бодибилдинге".

 

Личный кабинет